Блок живлення Thermaltake Toughpower PF1 PF1 1050W
Відео 13Фото 6 |
Thermaltake Toughpower PF1 PF1 1050W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Toughpower PF1 PF1 1050W
Усі ціни 27 →Блок живлення Thermaltake Toughpower PF1 1050W 80 Plus Platinum(PS-TPD-105 | 10 999 грн. |
Блок живлення ThermalTake 1050W Toughpower PF1 80 Plus Platinum (PS-TPD-10 | 10 749 грн. |
Блок питания ThermalTake 1050W Toughpower PF1 80 Plus Platinum (PS-TPD-105 | 10 749 грн. |
Блок питания ThermalTake 1050W Toughpower PF1 80 Plus Platinum (PS-TPD-105 | 11 752 грн. |
ThermalTake 1050W Toughpower PF1 80 Plus Platinum PS-TPD-1050FNFAPE-1 | 11 419 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Toughpower PF1
Ціни на Thermaltake Toughpower PF1 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower PF1 PF1 650W | від 6 441 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower PF1 PF1 750W | від 6 683 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower PF1 PF1 850W | від 7 298 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower PF1 PF1 1050W | від 10 645 грн. | 28 пропозицій | ||
Thermaltake Toughpower PF1 PF1 1200W | від 11 165 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →