Corsair HS55 Surround
Відео 2Фото 28 |
Corsair HS55 Surround 2022 рікбагатоканальні |
|
Накладна геймерська гарнітура закритого типу з мікрофоном на відкидній дужці та віртуалізацією багатоканального звучання у форматі 7.1 (з використанням комплектного USB-адаптера). Повністю сумісна з ПК, ноутбуками, Apple Mac та ігровими консолями Xbox (One/Series S/X), Sony PlayStation 4/5 та Nintendo Switch. Здатна працювати з мобільними гаджетами (смартфонами та планшетами). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року, орієнтований на вимогливих геймерів, які обирають якісне звучання та комфортну посадку для тривалих ігрових сесій.
Конструкція навушників Corsair HS55 Surround включає сталеву дугу оголов'я з м'якою накладкою і великі чаші. Широкі амбушюри, заповнені спеціальним полімерним матеріалом з ефектом пам'яті, рівномірно розподіляють зусилля притиску, не надаючи надлишкового тиску на область вуха, що важливо під час тривалих ігрових сесіях. Також варто відзначити гарну пасивну шумоізоляцію і потужні 50 мм динамічні випромінювачі з неодимовими магнітами, які гарантують якісний звук з характерним басовим акцентом. Комплектний USB-адаптер, що є зовнішньою звуковою картою, забезпечує покращене позиціонування джерел звуку, що дозволяє швидше орієнтуватися в ігровій обстановці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair HS55 Surround
Усі ціни 154 →Corsair HS55 Surround Headset (CA-9011266-EU) White CA-9011266-EU | 2 299 грн. |
Ігрові навушники Corsair HS55 Stereo Headset (White) CA-9011261-EU | 1 999 грн. |
Навушники Corsair HS55 Surround Wired Gaming Headset (CA-9011266-EU) White | 2 299 грн. |
Ігрові навушники Corsair HS55 Surround White (CA-9011266) | 2 169 грн. |
Гарнитура Corsair HS55 Stereo Headset White (CA-9011261-EU) CA-9011261-EU | 1 694 грн. |