Corsair Virtuoso
Відео 7Фото 21 |
Corsair Virtuoso |
|
У 2020 році модельний ряд бездротових ігрових гарнітур компанії Corsair поповнився новою преміальною серією Virtuoso. Під цими прапорами інженери компанії зібрали всі свої передові напрацювання в галузі виробництва ігрових гарнітур, по суті зробивши одну з кращих моделей останніх років. В основі гарнітури лежить пара 50 мм неодимових динаміків з надзвичайно широким для подібних пристроїв частотним спектром (20 Гц - 40 кГц).
За заявою виробника кожен динамік був узгоджений один з одним ще на етапі заводського тестування, тому гарнітура Virtuoso здатна точково та реалістично відтворювати будь-які звуки – від шереху вітру та скрипу мостин до реву дракона та літакових вибухів. Corsair Virtuoso можна підключити до ПК або консолі за допомогою USB-радіомодуля, звичайного 3.5-мм міні-джека або за допомогою перехідника USB A.
У першому випадку використовується фірмова технологія Slipstream Wireless, яка добре зарекомендувала себе в інших гарнітурах компанії. Вона вміє передавати сигнал на відстань до 18 метрів та підтримує високий рівень сигналу за допомогою методу інтелектуальної частотної маніпуляції (IFS). Для передачі мовлення в гарнітурі передбачено висококласний знімний мікрофон на гнучкій штанзі.
Плюс до всього Corsair Virtuoso функцією автовідключення, яка за допомогою вбудованого акселерометра вимикає навушники при бездіяльності та автоматично вмикає їх як тільки користувач бере пристрій до рук. А ще Corsair Virtuoso вийшли страшенно зручними, міцними та стильними, через що вони напрошуються на порівняння не стільки з традиційними геймерськими гарнітурами, скільки з преміальними накладними навушниками від умовних B&W.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair Virtuoso
Усі ціни 12 →Комп'ютерна гарнітура Corsair Gaming Virtuoso Carbon (CA-9011185-EU) Gamin | 7 769 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Corsair Virtuoso RGB Wireless White (CA-9011186) CA- | 8 506 грн. |
Гарнітура Corsair Virtuoso RGB Wireless (788) | 5 399 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Corsair Gaming Virtuoso White (CA-9011186-EU) Gaming | 8 559 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Corsair VIRTUOSO RGB WIRELESS Black (CA-9011185) CA- | 7 526 грн. |
0 2 2 0 |
Я оцінюю вуха як для прослуховування музики, я б придивився на щось інше. Оскільки цінителі гарного звуку, сам звук не оцінять. Був досвід використання steelseries arctis pro wireless якби не їхня глючність цілком гідна модель по звуку. Але довелося повернути та взяти Корсар Якість збирання, мікрофон, довго тримає заряд. Звук ну просто мого лайно, навіть якщо крутити еквалайзер.
У мене вуха за 600 грн. м на джеку краще грають. Спочатку думав брак. Пішов у магазин, звірив звук, але ж це рідне звучання навушників. Повністю згоден із відгуком вище. Тупо про піарена модель. Через півроку наважився на донорство, бо вуха досить добротні. Вирішив переставити динаміки зі своїх старих студійних вух. Загалом це Корсарам не допомогло і я так зрозумів, що справа навіть не в динаміках. А в підсилювачі чи кодеках на віддачу чи прийом сигналу. Функція сараунду ще більше компресує звук, штучно розширюючи панораму. Без тлумачна штука, тому що звук виходить як із відра Max Ray: користуюся Corsair Virtuoso більше року |