Corsair HS65 Surround
Відео 9Фото 20 |
Corsair HS65 Surround 2022 рікбагатоканальні |
|
Зручна дротова накладна ігрова гарнітура закритого типу з мікрофоном на відкидній дужці та зовнішньою звуковою картою у форматі USB-стику, що забезпечує віртуалізацію багатоканального навколишнього звучання у форматі 7.1. Гарантовано сумісна з персональними комп'ютерами, ноутбуками, платформою Mac та різними ігровими консолями (Xbox One/Series S/X, Sony PS 4/5, Nintendo Switch).
Може працювати зі смартфонами та планшетами. Є подальшим розвитком популярної моделі Corsair HS60. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів, які обирають якісне звучання та комфортну посадку для тривалих ігрових сесій. Ергономічна конструкція навушників Corsair HS65 Surround включає оголов'я, що складається з пружної сталевої смуги з м'якою накладкою, і великих чаш.
Вражаюче широкі амбушюри, заповнені пінополімерним матеріалом з ефектом пам'яті, рівномірно розподіляють зусилля притиску, не надаючи надлишкового тиску. До плюсів цієї моделі також можна вважати хорошу пасивну шумоізоляцію, яка працює в обидві сторони. Потужні 50 мм динамічні випромінювачі з неодимовими магнітами гарантують якісний звук із характерним для ігрових моделей басовим акцентом. Завдяки комплектній звуковій карті та фірмовому ПЗ Corsair iCUE навушники забезпечують точне позиціонування джерел, що дозволяє швидше орієнтуватися в ігровій обстановці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair HS65 Surround
Усі ціни 42 →Ігрові навушники Corsair HS65 Surround Headset (Carbon) CA-9011270-EU | 2 749 грн. |
Навушники Corsair HS65 Surround Wired Gaming Headset (CA-9011271-EU) White | 2 749 грн. |
Ігрові навушники Corsair HS65 Surround White (CA-9011271) | 2 679 грн. |
Гарнитура Corsair HS65 Surround Headset Carbon (CA-9011270-EU) CA-9011270- | 2 554 грн. |
Гарнiтура Corsair HS65 Surround Headset Carbon (CA-9011270-EU) CA-9011270- | 2 749 грн. |