Corsair Void Elite Surround
Відео 18Фото 18 |
Corsair Void Elite Surround 2020 рікбагатоканальні |
|
Високоякісна повнорозмірна накладна ігрова гарнітура закритого типу з мікрофоном на дужці, підтримкою технології віртуалізації багатоканального звучання 7.1 і провідним підключенням. Відрізняється оригінальним зовнішнім дизайном, вражаюче високою якістю звучання і зручністю використання. Міцна і добре продумана конструкцію виконана з міцного пластику і металевих елементів. Чаші навушників мають оригінальну несиметричну форму, що повторює форму вух.
Пружне наголів'я обладнано спеціальною тканинної вставкою, пом'якшувальної тиск на верхню частину голови і забезпечує помірне зусилля притиску. У поєднанні з ергономічними тканинними амбушурами (вентильована мікрофібра), заповненими спеціальною піною з пам'яттю, це гарантує комфортну посадку на голові будь-якого розміру і форми. Ігрова гарнітура Corsair Void Elite Surround обладнана великими 50-мм динамічними драйверами з неодимовими магнітами.
Вони забезпечують якісне звучання, а віртуалізація восьмиканального оточення суттєво збільшує рівень занурення в ігровий процес. Напористий і динамічний звук у поєднанні з чітким позиціонуванням джерел дозволяє гравцеві орієнтуватися у швидко мінливій ігровій обстановці. Вдосконалений односпрямований мікрофон з шумозаглушенням і швидким відключенням впевнено захоплює голос для спілкування в ігровому чаті.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair Void Elite Surround
Усі ціни 40 →Corsair Gaming Void Elite Surround (CA-9011205-EU) Carbon CA-9011205-EU | 3 399 грн. |
Ігрові навушники Corsair Void Elite Surround Carbon (CA-9011205) | 2 639 грн. |
Ігрові навушники Corsair Gaming Void Elite Surround (Carbon) CA-9011205-EU | 3 399 грн. |
Гарнитура Corsair Gaming Void Elite Surround Carbon (CA-9011205-EU) CA-901 | 2 594 грн. |
Гарнiтура Corsair Gaming Void Elite Surround Carbon (CA-9011205-EU) CA-901 | 3 399 грн. |
Кабель, звук, довгоживучість, амбушурі Мікрофон, приєднувач, матеріали (досить легко пачкатися) Arkem0n: користуюся Corsair Void Elite Surround більше року |
Мікро досить неплохо собі показував без якихось додаткових програм, НО зламався через +-рік користування (не через фізичні фактори, навушники не разу не вдарили) і говорити в нього зараз майже нереально.
Дивлячись на ті в якому стані перебувають амбушури інших навушників після 2 років активного використання можу сказати, що ці мають дуже хорошу стійкість.
Приєднувач буквально є найбільшим мінусом для мене, через 2 місяці користування почав нитки на ті під яким кутом стоїть, через рік його не можна торкатися тому що від найменшого зсуву він починає перепідкулючатись. , під'єднувач порвався в двох місцях Неприємно що навушники не можуть повністю функціонувати без під'єднувача який досить швидко перестає працювати нормально. дуже значно в принципі), будь які налаштування які ви робили через iCUE злітають це всі зміни які ви відчуєте з конектом напряму, а не через USB.
Чудово сидять на голові і підходять для довгих ігрових сеансів, біль після 15-годинного сеансу Доти відсутня.
Не шарю в звуці, але прослуховування музики в них одне насолода