Corsair HS70 Pro Wireless
Відео 20Фото 16 |
Corsair HS70 Pro Wireless |
|
Комфортна бездротова накладна ігрова гарнітура закритого типу зі знімним мікрофоном на гнучкій дужці. Відрізняється практичною і міцною конструкцією, що забезпечує комфортну посадку з можливість налаштування під анатомічні особливості голови користувача. Підтримує віртуалізацію багатоканального об'ємного звучання за схемою 7.1. Для підключення до ігрового персонального комп'ютера, ноутбука або ігрової консолі Sony PlayStation 4 використовується фірмовий ресивер в форматі USB-стика, що працює на частоті 2,4 ГГц і забезпечує передачу цифрового аудіосигналу на відстань до 12 м.
Навушники Corsair HS70 Pro Wireless позиціонуються як продукт середньої цінової категорії, призначений для звичайних користувачів і завзятих геймерів, які цінують якісний звук і зручність. В основі наголів'я використана пружна сталева смуга з м'якою накладкою і великими чашами. Широкі амбушюри охоплюючого типу заповнені піною з ефектом пам'яті, що дозволяє рівномірно розподіляти зусилля притиску, не надаючи надлишкового тиску на голову.
Завдяки такій конструкції і порівняно невеликій вазі, ці навушники прекрасно підійдуть для тривалих ігрових сесій. Також варто відзначити хорошу пасивну шумоізоляцію, що працює в обидві сторони. Потужні динамічні випромінювачі збільшеного діаметра (50 мм) забезпечують якісне звучання з вираженим басовим акцентом. Знімний конденсаторний мікрофон якісно захоплює голос для спілкування з тіммейтами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair HS70 Pro Wireless
Усі ціни 7 →Геймерські бездротові навушники Corsair HS70 Pro Wireless Бежевий Чорний ( | 1 079 грн. |
Геймерські бездротові навушники Corsair HS70 Pro Wireless Carbon Чорні (CA | 1 603 грн. |
Геймерські бездротові навушники Corsair HS70 Pro Wireless Carbon g2 | 2 796 грн. |
Геймерські бездротові наушники Corsair HS70 Pro Wireless Carbon Ovеr Stоск | 1 475 грн. |
Геймерські бездротові навушники Corsair HS70 Pro Wireless Carbon Чорні (CA | 1 886 грн. |
Навушники Corsair HS70 PRO Wireless Black | 7 100 грн. |
Навушники Corsair HS70 PRO Wireless Black Cream | 6 000 грн. |