Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Corsair
Навушники

Corsair HS80 RGB USB

Фото - Навушники Corsair HS80 RGB USB
Відео 6Фото 17
Corsair HS80 RGB USB
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
авторегулювання оголів'я
Тип підключеннядротові
ПідключенняUSB-A
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.8 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Звук7.1 (віртуальний)
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 40000 Гц
Чутливість116 дБ
Діаметр динаміка50 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Частотний діапазон100 – 40000 Гц
Чутливість-40 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона / підняттям дужки /
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Підсвічування / RGB /
Вага373 г
Офіційний сайтcorsair.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2023
Маркування виробника
CA-9011237-EU

CA-9011238-EU

Підтримка Dolby Audio Управління та налаштування за допомогою фірмової програми. Підсвічування.

Одна з топових провідних накладних геймерських гарнітур закритого типу з мікрофоном на відкидній дужці, керованої RGB-підсвічуванням корпусу Corsair iCUE і підтримкою технології навколишнього звучання. До персонального комп'ютера, ноутбука або ігрової консолі Sony PlayStation 4/5 підключається за допомогою USB-роз'єму. Відрізняється оригінальним зовнішнім дизайном, високоякісним звучанням та комфортною посадкою.

Ергономічна, міцна та добре продумана конструкція цієї моделі виконана з металу та міцного пластику. Чаші навушників Corsair HS80 RGB USB мають спеціальну несиметричну форму, що нагадує форму вуха. Пружне оголов'я зі спеціальною тканинною вставкою забезпечує збалансоване зусилля притиску. Амбушюри, оброблені з тканиною, що дихає, заповнені піною з ефектом пам'яті, яка забезпечує комфортні відчуття під час тривалих ігрових сесій. Великі динамічні драйвери (50 мм) з неодимовими магнітами забезпечують якісне, з вираженим басовим акцентом звучання, а об'ємний звук за технологією Dolby ATMOS суттєво збільшує занурення в ігровий процес і дозволяє швидше орієнтуватися в ігровій обстановці, що дає відчутну ігрову перевагу.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Corsair HS80 RGB USB

Усі ціни 15 →

Навушники з мікрофоном Corsair HS80 RGB USB Carbon (CA-9011237)

Навушники з мікрофоном Corsair HS80 RGB USB Carbon пропонують високоякісний звук із віртуальним Dolby Audio 7.1, що дозволяє... щедетально чути кожен момент у грі або під час спілкування. Завдяки 50-міліметровим неодимовим драйверам, вони забезпечують глибокий та об’ємний аудіоімпульс. Мікрофон всеспрямованого типу гарантує чітке передавання голосу, а LED-індикатор відключення додає зручності у використанні. Комфорт під час тривалого використання забезпечують м’які амбушури з пам'яттєвою піною та дихаюча тканина, а регульоване наголов’я та кнопки керування на навушниках дозволяють швидко налаштувати звук. Гарнітура підтримує персоналізацію RGB-підсвічування для створення унікального стилю, а сумісність із програмним забезпеченням CORSAIR iCUE дає можливість налаштувати аудіопрофілі, мікрофон та підсвічування. Відповідність сертифікації Discord забезпечує чистий та зрозумілий звук для командних ігор або відеоконференцій. Корпус виконаний із якісних матеріалів, вага становить 371 г, а універсальне підключення через USB забезпечує стабільну роботу на різних пристроях. Ці навушники ідеально підходять для геймерів, стримерів і тих, хто цінує високий рівень звуку та комфорту під час тривалого використання.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
5 031 грн.

Навушники з мікрофоном Corsair HS80 RGB USB White (CA-9011238) HS80 RGB USB White (CA-9011238)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
6 463 грн.

Навушники з мікрофоном Corsair HS80 RGB USB White (CA-9011238)

Навушники з мікрофоном Corsair HS80 RGB USB White — накладні провідні гарнітура з USB-підключенням, орієнтована на геймерів і... щемеломанів; 50 мм динаміки дають широкий частотний діапазон 20 Гц–40 кГц і чіткий, детальний звук при чутливості 116 дБ та імпедансі 32 Ω. Пасивне шумозаглушення чашок і м’які амбушюри забезпечують комфорт і ізоляцію під час тривалих сесій, а вбудований мікрофон із
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
4 798 грн.

Corsair HS80 RGB USB Carbon (CA9011237EU)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
6 300 грн.

Навушники із мікрофоном Corsair HS80 RGB USB White (CA-9011238)

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
7 683 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Corsair HS80 RGB USB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди