Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit
CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:спрямовані 1 шт, фокусна 3.6 мм, купольні 1 шт
Роздільна здатність запису:2592x1944 пікс
Всі характеристики
Характеристики AHD-11WD 5MP MasterKit
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoVi Security 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoVi Security.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit
Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit (26622) | 6 047 грн. |
Комплект видеонаблюдения CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit | 6 961 грн. |
Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit (0026622) | 5 139 грн. |
Модификації CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit
Ціни на CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit |
---|---|---|---|---|
CoVi Security AHD-11WD 5MP MasterKit | від 5 139 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-22WD 5MP MasterKit | від 9 478 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-33WD 5MP MasterKit | від 13 640 грн. | 3 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-44WD 5MP MasterKit | від 16 629 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →