Комплект відеоспостереження CoVi Security AHD-2D Kit/HDD500
Фото 8 |
CoVi Security AHD-2D Kit/HDD500
Тип комплекту:аналоговий
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:купольні 2 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:1280x720 пікс
В комплект входить жорсткий диск на 500 ГБ.
Всі характеристики
Характеристики AHD-2D Kit/HDD500
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoVi Security 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoVi Security.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoVi Security AHD-2D Kit/HDD500
Комплект AHD відеоспостереження на 2 купольні камери CoVi Security AHD-2D | 6 125 грн. |
Комплект AHD видеонаблюдения CoVi Security AHD-2D KIT + HDD500 | 6 961 грн. |
Комплект відеоспостереження CoVi Security ADH-2D KIT + HDD500 (9348) | 6 125 грн. |
Комплект AHD відеоспостереження на 2 купольні камери CoVi Security AHD-2D | 7 206 грн. |
Модификації CoVi Security AHD-2D Kit/HDD500
Ціни на CoVi Security AHD-2D Kit/HDD500 |
---|---|---|---|---|
CoVi Security AHD-1D Kit/HDD500 | від 5 000 грн. | 2 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-2D Kit/HDD500 | від 6 125 грн. | 4 пропозиції | ||
CoVi Security AHD-3D Kit/HDD500 | від 4 500 грн. | 6 пропозицій | ||
CoVi Security AHD-4D Kit/HDD500 | від 5 668 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →