Самокат Crosser Hi-Pro
Відео 1Фото 3 |
Crosser Hi-Pro |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crosser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crosser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crosser Hi-Pro
Трюковий самокат Crosser Hi-PRO Black (без пегів) | 3 219 грн. |
Трюковий самокат Crosser Hi-PRO (з пегами) [53985] | 3 744 грн. |
Трюковий самокат Crosser Hi-PRO Black (з пегами) | 3 369 грн. |
Трюковий самокат Crosser Hi-PRO (без пегів) [53986] | 3 577 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →