Вантажна шина Jinyu JD565 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Jinyu JD565 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinyu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinyu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jinyu JD565 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 18 →Jinyu JD565 (ведуча вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 14 309 грн. |
Jinyu JD565 (ведущая) (315/70R22.5 156L) | 13 254 грн. |
Jinyu JD565 (приводная) 315/70 R22.5 156/150L 18PR | 12 900 грн. |
Jinyu JD565 (Ведущая) (315/70R22.5 156/150L) | 12 744 грн. |
Jinyu JD565 315/70 R22.5 156/150L | 12 944 грн. |
ще 13 пропозицій