SSD Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8 1 ТБ
Відео 15Фото 4 |
Crucial CT1000P3PSSD8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8 1 ТБ
Усі ціни 45 →Crucial P3 Plus 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) (CT1000P3PSSD8) CT1000P3PSSD8 | 3 099 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB Micron (CT1000P3PSSD8) | 3 540 грн. |
Ssd накопичувач Crucial P3 Plus 1 TB (CT1000P3PSsd8) | 2 999 грн. |
Crucial P3 Plus 1 Tb (CT1000P3PSSD8) | 3 209 грн. |
Crucial P3 Plus 1 Tb (CT1000P3PSSD8) | 3 120 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Працює добре.Топ Маленька, швидка. Час покаже. Михаил Олийнык: користуюся Crucial CT1000P3PSSD8 менше місяця |
Додати відгук
Модификації Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8
Ціни на Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial P3 Plus CT500P3PSSD8 500 ГБ | від 2 161 грн. | 31 пропозиція | ||
Crucial P3 Plus CT1000P3PSSD8 1 ТБ | від 2 849 грн. | 45 пропозицій | ||
Crucial P3 Plus CT2000P3PSSD8 2 ТБ | від 5 575 грн. | 24 пропозиції | ||
Crucial P3 Plus CT4000P3PSSD8 4 ТБ | від 9 840 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →