SSD Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 1 ТБ
Відео 21Фото 3 |
Crucial CT1000MX500SSD1 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Купити Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 1 ТБ
Усі ціни 40 →Crucial MX500 TLC 1TB 2.5" (CT1000MX500SSD1) CT1000MX500SSD1 | 4 326 грн. |
Crucial Ssd 2.5" 1TB (CT1000MX500SSD1) | 3 647 грн. |
Crucial Ssd 2.5" 1TB (CT1000MX500SSD1) | 3 546 грн. |
Ssd накопичувач Crucial MX500 2.5 1 TB (CT1000MX500Ssd1) | 3 663 грн. |
SSD-накопичувач Crucial MX500 1TB 2.5" SATAIII 3D TLC (CT1000MX500SSD1) | 4 369 грн. |
0 1 0 7 |
Беру вже 2-й такий. Спершу взяв на 250ГБ в ноут під заміну HDD, ноут просто знайшов 2 життя з SDD. А через пару років зрозумів, що цього обсягу мені вже мало, і замінив його на 512ГБ, а старий баті в комп поставив. Обидва працюють і радують чуйністю системи. Ціна якість. Чи не виявив. Edward Nordway: користуюся Crucial CT500MX500SSD1 більше року |
Чудовий. Скоро, безвідмовність Ціна трохи вище звичайних ссд Estete Estete: користуюся Crucial CT500MX500SSD1 більше року |
У мене стояв вибір між цим SSD і Samsung 860 EVO, так як за швидкісними характеристиками вони дуже схожі, за винятком напрацювання на відмову, воно вище у самсунгу, але сабж виграє в ціні. В результаті взяв я собі цей ssd за рекомендацією свого другана який взяв такий самий собі на 1ТБ в системник для ігор. Поставив у свою PS4, оскільки вже почали напружувати довгі завантаження. Перед тим, як закинути його в плойку, потестив його на ПК. За швидкостями все на рівні заявленого, що не може не тішити. Яких-небудь великих мінусів не виявив, з падінням швидкості при нагріванні контролера я не стикався (як писали в оглядах), мабуть, мій сценарій використання досить далекий від таких завдань, щоб зіткнутися з подібною проблемою. Тепер ігри на плойці вантажаться на порядок швидше та їх оновлення ігор відбувається швидше, чому я звичайно дуже радий. Рекомендую цей сабж до покупки. Швидкість читання овер 500 мбс 5 років гарантії ціна Якість софту могла бути і кращою. Максим О: користуюся Crucial CT500MX500SSD1 кілька місяців |
Присутній DRAM cache buffer
250GB - 256MB DDR3
500GB - 512MB DDR3
1TB - 1GB DDR3
2TB - 2GB DDR3
Працює під керуванням Silicon Motion SM2258
Crucial MX500 - це недорогий, але продуктивний SSD накопичувач об'ємом 1000 ГБ, побудований на основі другого покоління 64-шарової пам'яті TLC 3D NAND виробництва Micron. Є старшим братом іншого популярного накопичувача Crucial BX500 з просунутою версією керуючого контролера Silicon Motion SM2258. У порівнянні з молодшою мерделлю SM2258XT він ефективніше працює з багатошаровою флеш-пам'яттю та алгоритмами SLC-кешування.
Максимальна швидкість 560 МБ/с
Паспортні дані MX500 практично також, як і в його брата Crucial BX500. У обох лінійна швидкість запису та читання найлегше перевалює за 500 МБ/с, а швидкість при копіюванні дрібнокаліберних файлів становлять 90 і 95 тисяч IOPS для запису та читання, що є відмінним показником. У синтетичних тестах MX500 тримається бадьорком і здебільшого видає заявлені показники. При цьому він очікувано просаджується за швидкістю при заповненні кеша. Як і більшість бюджетних SSD накопичувачів, запис великих масивів даних — це їх коник.
Стабільний та передбачуваний SSD
В цілому, через необхідність постійної економії та обмеженості шини SATA 3 більшість SSD формату 2.5” мають схожі проблеми. На їх фоні Crucial MX500 виділяється тим, що працює стабільно та прогнозовано, не косячить і не страждає від сильних перепадів швидкості. При цьому він має офіційну фірмову п'ятирічну гарантію та ресурс запису 360 ТБ, що дозволяє щодня записувати на пристрій близько 80 ГБ даних протягом більш ніж 10 років. Саме тому навіть через 5 років з моменту виходу MX500 залишається одним з найпопулярніших накопичувачів у своєму класі.
Модификації Crucial MX500 CT1000MX500SSD1
Ціни на Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 |
---|---|---|---|---|
Crucial MX500 CT250MX500SSD1 250 ГБ | від 1 069 грн. | 11 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT500MX500SSD1 500 ГБ | від 2 422 грн. | 35 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT1000MX500SSD1 1 ТБ | від 3 439 грн. | 40 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT2000MX500SSD1 2 ТБ | від 4 658 грн. | 16 пропозицій | ||
Crucial MX500 CT4000MX500SSD1 4 ТБ | від 12 280 грн. | 9 пропозицій |