SSD Crucial T500 CT1000T500SSD8 1 ТБ без радіатора
Фото 6 |
Crucial CT1000T500SSD8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial T500 CT1000T500SSD8 1 ТБ без радіатора
Усі ціни 19 →Crucial T500 3D NAND TLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (CT1000T500SSD8) CT1 | 6 039 грн. |
SSD-накопичувач Crucial T500 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe (CT1000T500SSD8) | 6 099 грн. |
Micron M.2 2280 1TB T500 CT1000T500SSD8 | 5 889 грн. |
SSD-накопичувач Crucial T500 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 1TB (CT1000T500SSD8) CT | 6 039 грн. |
Crucial T500 1TB PCIe Gen4 NVMe M.2 SSD, EAN: 649528939241 CT1000T500SSD8 | 5 761 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Crucial T500 CT1000T500SSD8
Ціни на Crucial T500 CT1000T500SSD8 |
---|---|---|---|---|
Crucial T500 CT500T500SSD8 500 ГБ без радіатора | від 2 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Crucial T500 CT1000T500SSD8 1 ТБ без радіатора | від 3 800 грн. | 19 пропозицій | ||
Crucial T500 CT1000T500SSD5 1 ТБ з радіатором | від 5 684 грн. | 10 пропозицій | ||
Crucial T500 CT2000T500SSD8 2 ТБ без радіатора | від 6 355 грн. | 21 пропозиція | ||
Crucial T500 CT2000T500SSD5 2 ТБ з радіатором | від 6 190 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →