SSD Crucial X10 Pro CT4000X10PROSSD9 4 ТБ
Фото 6 |
Crucial CT4000X10PROSSD9 2 ТБ4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial X10 Pro CT4000X10PROSSD9 4 ТБ
SSD накопичувач Crucial X10 Pro 4 TB (CT4000X10PROSSD9) CT4000X10PROSSD9 | 15 699 грн. |
Crucial Dysk SSD Pro X10 4TB USB-C 3.2 Gen2 2x2 (CT4000X10PROSSD9) | 21 812 грн. |
Crucial Dysk SSD Pro X10 4TB USB-C 3.2 Gen2 2x2 (CT4000X10PROSSD9) | 22 344 грн. |
Crucial X10 Pro SSD 4TB (CT4000X10PROSSD9) | 16 195 грн. |
Crucial X10 Pro SSD 4TB (CT4000X10PROSSD9) | 16 590 грн. |
Модификації Crucial X10 Pro CT4000X10PROSSD9
Ціни на Crucial X10 Pro CT4000X10PROSSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X10 Pro CT2000X10PROSSD9 2 ТБ | від 10 004 грн. | 4 пропозиції | ||
Crucial X10 Pro CT4000X10PROSSD9 4 ТБ | від 15 699 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →