SSD Crucial X8 Portable CT4000X8SSD9 4 ТБ
Відео 24Фото 8 |
Crucial CT4000X8SSD9 |
|
Відмінні швидкісні показники завдяки порту USB-C 3.2 gen2×2. Міцний і надійний корпус з основною з алюмінію.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial X8 Portable CT4000X8SSD9 4 ТБ
Crucial Portable SSD X8 4TB (CT4000X8SSD9) | 9 512 грн. |
Crucial Portable SSD X8 4TB (CT4000X8SSD9) | 9 744 грн. |
Crucial X8 Portable CT4000X8SSD9 | 19 680 грн. |
Відеоогляди
Модификації Crucial X8 Portable CT4000X8SSD9
Ціни на Crucial X8 Portable CT4000X8SSD9 |
---|---|---|---|---|
Crucial X8 Portable CT500X8SSD9 500 ГБ | від 6 724 грн. | 2 пропозиції | ||
Crucial X8 Portable CT2000X8SSD9 2 ТБ | від 4 990 грн. | 8 пропозицій | ||
Crucial X8 Portable CT4000X8SSD9 4 ТБ | від 9 512 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →