SSD Crucial X9 Pro for Mac CT4000X9PROMACSSD9B 4 ТБ
Відео 1Фото 6 |
Crucial CT4000X9PROMACSSD9B 2 ТБ4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial X9 Pro for Mac CT4000X9PROMACSSD9B 4 ТБ
Crucial X9 Pro SSD 4TB (CT4000X9PROMACSSD9B) | 13 694 грн. |
Crucial X9 Pro SSD 4TB (CT4000X9PROMACSSD9B) | 13 360 грн. |
Crucial X9 Pro SSD 4TB (CT4000X9PROMACSSD9B) | 13 694 грн. |
Crucial X9 Pro SSD 4TB (CT4000X9PROMACSSD9B) | 14 028 грн. |
Crucial X9 Pro for Mac CT4000X9PROMACSSD9B | 27 019 грн. |
Відеоогляди
Модификації Crucial X9 Pro for Mac CT4000X9PROMACSSD9B
Ціни на Crucial X9 Pro for Mac CT4000X9PROMACSSD9B |
---|---|---|---|---|
Crucial X9 Pro for Mac CT2000X9PROMACSSD9B 2 ТБ | від 8 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Crucial X9 Pro for Mac CT4000X9PROMACSSD9B 4 ТБ | від 13 360 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →