SSD Crucial T700 CT1000T700SSD5 1 ТБ з радіатором
Відео 21Фото 7 |
Crucial CT1000T700SSD5 |
|
Рекордна швидкість 11 700 МБ/с. Шина PCIe 5.0 Шифрування TCG Opal.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial T700 CT1000T700SSD5 1 ТБ з радіатором
Усі ціни 34 →Crucial T700 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) (CT1000T700SSD5) CT1000T700SSD5 | 9 195 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB T700 Micron (CT1000T700SSD5) | 9 752 грн. |
SSD-накопичувач Crucial T700 with Heatsink 1TB NVMe 2.0 M.2 2280 PCIe Gen5 | 9 609 грн. |
SSD накопитель Crucial t700 1tb m.2 2280 (ct1000t700ssd5) | 10 239 грн. |
Micron M.2 2280 1TB T700 CT1000T700SSD5 | 9 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Crucial T700 CT1000T700SSD5
Ціни на Crucial T700 CT1000T700SSD5 |
---|---|---|---|---|
Crucial T700 CT1000T700SSD3 1 ТБ без радіатора | від 7 528 грн. | 37 пропозицій | ||
Crucial T700 CT1000T700SSD5 1 ТБ з радіатором | від 7 865 грн. | 34 пропозиції | ||
Crucial T700 CT2000T700SSD3 2 ТБ без радіатора | від 13 240 грн. | 48 пропозицій | ||
Crucial T700 CT2000T700SSD5 2 ТБ з радіатором | від 14 168 грн. | 45 пропозицій | ||
Crucial T700 CT4000T700SSD3 4 ТБ без радіатора | від 26 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Crucial T700 CT4000T700SSD5 4 ТБ з радіатором | від 23 714 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →