Литий диск Zorat BK5181 9,5x19/5x112 ET39 DIA66,6
від 5 441 до 6 652 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Zorat BK5181 3
Характеристики
Zorat BK5181 9,5x19/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5181 9,5x19/5x112 ET39 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZW BK5181 R19 W9.5 PCD5x112 ET39 DIA66.6 (BP) 1001141756 | 5 662 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5181 R19 W9.5 PCD5x112 ET39 DIA66.6 BP | 5 862 грн. |
ZW BK5181 9,5x19/5x112 D66,6 ET39 BP | 5 655 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5181 (R19 W9.5 PCD5x112 ET39 DIA66.6) BP | 6 388 грн. |
Диски ZW BK5181 9,5x19 5x112 ET39 DIA66,6 (BP) | 5 441 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі