Wi-Fi камера Dahua DH-IPC-A46P
Відео 2Фото 5 |
Dahua DH-IPC-A46P |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-IPC-A46P
Dahua Technology DH-IPC-A46P (3.6) | 5 800 грн. |
IP камера Dahua DH-IPC-A46P | 5 800 грн. |
Камера відеоспостереження Dahua (3.6 мм) 4 Мп (DH-IPC-A46P3.6) | 5 655 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості камери відеоспостереження Dahua DH-IPC-A46P:
- Цифрове збільшення 16x
РекомендуємоПорівняти в таблиці →