Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-2W 2K PRO KIT
Фото 6 |
Dahua HDCVI-2W 2K PRO KIT
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:спрямовані 2 шт, фокусна 2.7 – 12 мм
Роздільна здатність запису:3840x2160 пікс
Всі характеристики
Характеристики HDCVI-2W 2K PRO KIT
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dahua HDCVI-2W 2K PRO KIT
Ціни на Dahua HDCVI-2W 2K PRO KIT |
---|---|---|---|---|
Dahua HDCVI-1W 2K PRO KIT | від 10 454 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-2W 2K PRO KIT | від 14 317 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-4W 2K PRO KIT | від 22 138 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-8W 2K PRO KIT | від 40 788 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →