Вудилище Daiwa Lexa Jig 802MFS
Daiwa Lexa Jig 802MFS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Lexa Jig 802MFS
Спининговое удилище Daiwa Lexa Jig 802MFS 2.44m 10-30g 11010-05 | 4 761 грн. |
Спінінг Daiwa Lexa Jig 802MFS 2.44m 10-30g | 4 761 грн. |
Спінінг Daiwa Lexa Jig 802MFS 2.44м 10-30g / (2206076 / 11010-05) | 4 761 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →