Вудилище Daiwa Lexa Jig 802MLFS
Daiwa Lexa Jig 802MLFS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Lexa Jig 802MLFS
Спининговое удилище Daiwa Lexa Jig 802MLFS 2.44m 5-25g 11010-04 | 4 761 грн. |
Спінінг Daiwa Lexa Jig 802MLFS 2.44м 5-25g / (2206075 / 11010-04) | 4 761 грн. |
Спінінг Daiwa Lexa Jig 802MLFS 2.44m 5-25g | 4 761 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →