Літня шина Davanti DX390 215/65 R16 98H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Davanti DX390 215/65 R16 98H 215/65 R16 98 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Davanti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Davanti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Davanti DX390 215/65 R16 98H
Шина Davanti DX390 215/65 R16 98H | 2 342 грн. |
Davanti DX390 215/65 R16 98H | 2 656 грн. |
Davanti DX390 215/65 R16 98H 90644 | 2 557 грн. |
Шини Davanti DX390 215/65 R16 98H | 4 262 грн. |
Відеоогляди
Модификації Davanti DX390 215/65 R16 98H
Ціни на Davanti DX390 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
Davanti DX390 215/65 R16 98H | від 2 342 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →