Літня шина Davanti DX740 235/60 R18 107V
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Davanti DX740 235/60 R18 107V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Davanti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Davanti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Davanti DX740 235/60 R18 107V
Усі ціни 10 →Davanti DX740 235/60 R18 107V XL | 3 520 грн. |
Davanti DX740 235/60 R18 107V XL | 3 672 грн. |
Davanti DX740 235/60 R18 107V 86282 | 3 820 грн. |
Davanti DX740 (235/60R18 107V) | 3 570 грн. |
Шини Davanti DX740 235/60 R18 107V XL | 5 800 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →