Литий диск Dezent TR 8x18/5x112 ET43 DIA66,6
Відео 2Фото 33 | від 5 434 до 10 396 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Dezent TR 72
Характеристики
Dezent TR 8x18/5x112 ET43 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TR 8x18/5x112 ET43 DIA66,6
Сортувати
Dezent TR 8x18 5x112 ET43 DIA66.6 S | 5 550 грн. |
Dezent TR (8J x 18 5x112 ET43 DIA66.6) Silver На замовлення з Європи. | 8 693 грн. |
Dezent TR Silver R18 W8.0 PCD5x112 ET43 DIA66.6 | 9 062 грн. |
Dezent TR 8x18 5x112 ET43 DIA66.6 S | 5 702 грн. |
Диск Dezent TR S R18 W8,0 PCD5x112 ET43 DIA66,6 | 5 434 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі