Литий диск ZF FE186 8x18/5x112 ET39 DIA66,6
від 5 508 до 6 747 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації ZF FE186 3
Характеристики
ZF FE186 8x18/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF FE186 8x18/5x112 ET39 DIA66,6
Сортувати
Литые диски ZF FE186 R18 W8 PCD5x112 ET39 DIA66.6 (GMF) 1001986690 | 5 672 грн. |
ZF FE186 8x18 5x112 ET39 DIA66.6 GMF | 6 130 грн. |
ZF FE186 8,0x18/5x112 D66,6 ET39 GMF | 5 698 грн. |
ZF ZF ZF-FE186 (R18 W8.0 PCD5x112 ET39 DIA66.6) GMF | 6 435 грн. |
ZF FE186 (R18 W8.0 PCD5x112 ET39 DIA66.6) GMF | 5 870 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі