Літня шина Starmaxx Incurro ST450 235/60 R18 107V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Incurro ST450 235/60 R18 107V 235/60 R18 107 V 235/60 R18 107 V RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Incurro ST450 235/60 R18 107V
Усі ціни 27 →Starmaxx Incurro ST450 H/T 235/60 R18 107V XL | 3 603 грн. |
Starmaxx Incurro ST450 H/T 235/60 R18 107V XL | 3 410 грн. |
Starmaxx Incurro H/T ST450 235/60 R18 107V | 3 934 грн. |
Starmaxx Incurro H/T ST450 (235/60R18 107V) | 3 442 грн. |
Летние шины Starmaxx Incurro H/T ST450 235/60 R18 107V XL 1000880620 | 3 626 грн. |
ще 20 пропозицій
Керованість, економічність палива, дизайн, невелика зношеність treadwear 320 Шумність, жорстка та трохи тяжка, веде машину якщо хочете їхати більше 200 км/г Hagreaves: користуюся Starmaxx Incurro ST450 235/60 R18 107V менше місяця |
Додати відгук
Модификації Starmaxx Incurro ST450 235/60 R18 107V
Ціни на Starmaxx Incurro ST450 235/60 R18 107V |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Incurro ST450 235/60 R18 107V | від 3 387 грн. | 27 пропозицій | ||
Starmaxx Incurro ST450 235/60 R18 107V Run Flat | від 3 542 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Не гріється, дуже еластична та економічна.