Каструля De Buyer Milady 3427.24
De Buyer Milady 3427.24 3 л5.4 л |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Milady 3427.24
Усі ціни 11 →Каструля з кришкою De Buyer Milady, 5,4 л (3427.24) | 7 799 грн. |
Кастрюля De Buyer Milady 5.4 л (3427.24) | 8 075 грн. |
Каструля De Buyer Milady 5.4 л (3427.24) | 8 075 грн. |
Каструля з кришкою de Buyer 3427.24 | 8 499 грн. |
de Buyer 5.4 л 3427.24 5.4л3427.24 | 7 799 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації De Buyer Milady 3427.24
Ціни на De Buyer Milady 3427.24 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Milady 3427.20 | від 6 565 грн. | 10 пропозицій | ||
De Buyer Milady 3427.24 | від 7 799 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →