Каструля De Buyer Inocuivre 6447.20
De Buyer Inocuivre 6447.20 1.6 л3.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Inocuivre 6447.20
Усі ціни 9 →Каструля De Buyer Inocuivre | об'єм 3.5 л | мідний | з кришкою (6447.20) | 19 556 грн. |
Каструля мідна з кришкою de Buyer 6447.20 | 21 729 грн. |
de Buyer 3,5 л 6447.20 3,5л6447.20 | 19 556 грн. |
Каструля de Buyer Inocuivre 20 см 3.5 л (6447.20) | 19 556 грн. |
Каструля з кришкою de Buyer Inocuivre 3,5 л мідна (6447.20) | 17 992 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації De Buyer Inocuivre 6447.20
Ціни на De Buyer Inocuivre 6447.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Inocuivre 6447.16 | від 14 075 грн. | 16 пропозицій | ||
De Buyer Inocuivre 6447.20 | від 17 992 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →