Каструля De Buyer Inocuivre 6447.16
De Buyer Inocuivre 6447.16 1.6 л3.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Inocuivre 6447.16
Усі ціни 12 →Кастрюля De Buyer Inocuivre 1.6 л (6447.16) | 16 207 грн. |
Каструля De Buyer Inocuivre 1.6 л (6447.16) | 16 207 грн. |
Каструля De Buyer мідна з кришкою | 1.6 л (6447.16) | 15 353 грн. |
Каструля мідна з ручками з латуні з кришкою de Buyer 6447,16 1,6 л | 17 059 грн. |
de Buyer 1,6 л 6447.16 1,6л6447.16 | 15 353 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації De Buyer Inocuivre 6447.16
Ціни на De Buyer Inocuivre 6447.16 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Inocuivre 6447.16 | від 14 075 грн. | 16 пропозицій | ||
De Buyer Inocuivre 6447.20 | від 17 992 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →