Ківш De Buyer Prima Matera 6206.20
Фото 5 |
De Buyer Prima Matera 6206.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Prima Matera 6206.20
Сотейник мідь/сталь індукційний de Buyer 6206.20 | 26 159 грн. |
De Buyer Prima Matera 6206.20 | 26 158 грн. |
Ківш de Buyer Prima Matera 20 см 3.3 л (6206.20) | 21 599 грн. |
Модификації De Buyer Prima Matera 6206.20
Ціни на De Buyer Prima Matera 6206.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6206.14 | від 12 194 грн. | 13 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6206.16 | від 15 182 грн. | 13 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6206.18 | від 19 034 грн. | 15 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6206.20 | від 21 599 грн. | 4 пропозиції | ||
De Buyer Prima Matera 6206.24 | від 34 481 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →