Каструля De Buyer Prima Matera 6242.20
Фото 4 |
De Buyer Prima Matera 6242.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Prima Matera 6242.20
Усі ціни 9 →Каструля мідна з кришкою de Buyer 6242.20 | 30 289 грн. |
de Buyer 3,3 л 6242.20 3,3л6242.20 | 25 019 грн. |
De Buyer Prima Matera 6242.20 | 30 176 грн. |
Каструля de Buyer Prima Matera 20 см 3.3 л (6242.20) | 25 019 грн. |
Каструля з кришкою індукційна de Buyer Prima Matera 3,3 л мідна (6242.20) | 30 289 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації De Buyer Prima Matera 6242.20
Ціни на De Buyer Prima Matera 6242.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Prima Matera 6242.16 | від 18 899 грн. | 10 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6242.20 | від 25 019 грн. | 10 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6242.24 | від 32 723 грн. | 11 пропозицій | ||
De Buyer Prima Matera 6242.28 | від 37 799 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →