Варильна поверхня De Dietrich DPI 7670 XU чорний
De Dietrich DPI 7670 XU чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Dietrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Dietrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Dietrich DPI 7670 XU чорний
Усі ціни 12 →Варочная поверхность De Dietrich DPI7670X | 32 039 грн. |
Варильна поверхня De Dietrich DPI7670X | 32 069 грн. |
Варочная поверхность De Dietrich DPI7670X | 46 372 грн. |
Варильна поверхня індукційна De Dietrich DPI7670X | 43 299 грн. |
Варильна поверхня електрична De Dietrich DPI7670X | 32 399 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації De Dietrich DPI 7670 XU
Ціни на De Dietrich DPI 7670 XU |
---|---|---|---|---|
De Dietrich DPI 7670 W білий | від 43 299 грн. | 1 пропозиція | ||
De Dietrich DPI 7670 G сірий | від 41 574 грн. | 3 пропозиції | ||
De Dietrich DPI 7670 XU чорний | від 31 363 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →