Змішувач Deante Aster BCA 061M
Фото 4 |
Deante Aster BCA 061M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Aster BCA 061M
Усі ціни 37 →Deante Deante Aster BCA 061M | 3 946 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний DEANTE Aster хром нержавіюча сталь BCA061 | 3 946 грн. |
Змішувач для кухні зі складним виливом Deante Aster (BCA 061M) BCA061M | 4 001 грн. |
для кухни Deante ASTER излив складной (BCA061M) | 3 946 грн. |
Змішувач для кухні Deante Aster, складний, 1 важіль, хром (BCA061M) BCA061 | 3 827 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →