Змішувач Deante Temisto BQT 020D
Відео 1Фото 8 |
Deante Temisto BQT 020D |
|
Має аератор із регульованим кутом нахилу. Змішувач створює шум трохи більше 20 децибел.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Temisto BQT 020D
Усі ціни 14 →Deante Deante Temisto BQTM20D | 6 800 грн. |
Змішувач для умивальника двовентильний DEANTE Temisto золотий латунь BQTM2 | 6 800 грн. |
Змішувач для раковини Deante Temisto, поворотний, 2важеля, латунь (BQTM20D | 6 595 грн. |
Змішувач для раковини Deante TAMIZO (BQTM20D) BQTM20D | 6 800 грн. |
Смеситель для раковины Deante Temisto, дл.излива - 135мм, поворотный, 2 ры | 6 591 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →