Змішувач Deante Temisto BQT 021D
Відео 1Фото 10 |
Deante Temisto BQT 021D |
|
Має аератор із регульованим кутом нахилу. Змішувач створює шум трохи більше 20 децибел.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Temisto BQT 021D
Усі ціни 17 →Deante Deante Temisto BQTM21D | 7 060 грн. |
Змішувач для умивальника двовентильний DEANTE Temisto золотий латунь з дон | 7 060 грн. |
Змішувач для раковини Deante Temisto, поворотний, 2важеля, латунь (BQTM21D | 6 590 грн. |
Змішувач для раковини Deante TAMIZO (BQTM21D) | 7 060 грн. |
Змішувач для раковини Deante Temisto (BQTM21D) BQTM21D | 7 060 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →