Твердопаливний котел Defro Econo 35 35 кВт
Defro Econo 35 35 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:35 кВт, площа ~ 280 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 200 мм
Всі характеристики
Характеристики Econo 35
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості опалювального котла Defro Econo 35:
- Механічний регулятор тяги купується окремо
Модификації Defro Econo 35
Ціни на Defro Econo 35 |
---|---|---|---|---|
Defro Econo 15 15 кВт | від 57 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro Econo 20 20 кВт | від 61 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro Econo 25 25 кВт | від 68 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro Econo 30 30 кВт | від 76 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro Econo 35 35 кВт | від 80 300 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →