Твердопаливний котел Defro Econo 25 25 кВт
Defro Econo 25 25 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:25 кВт, площа ~ 200 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 180 мм
Всі характеристики
Характеристики Econo 25
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Defro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Defro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості опалювального котла Defro Econo 25:
- Механічний регулятор тяги купується окремо
Модификації Defro Econo 25
Ціни на Defro Econo 25 |
---|---|---|---|---|
Defro Econo 15 15 кВт | від 57 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro Econo 20 20 кВт | від 61 100 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro Econo 25 25 кВт | від 68 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro Econo 30 30 кВт | від 76 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Defro Econo 35 35 кВт | від 80 300 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →