Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse KM5221W (580-AJRV)
Відео 6Фото 8 |
Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse KM5221W |
|
Зручний у використанні набір середнього цінового діапазону, що складається з повнорозмірної клавіатури + симетричної миші. Це бездротовий набір, який підключається за допомогою загального USB-модуля 2,4 ГГц. Кейборд має 104 кнопки, а сенсор мишки отримав роздільну здатність до 4000 DPI. Бездротовий комплект клавіатура та миша Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse KM5221W відповідає найвищим стандартам енергоефективності.
Заводського комплекту батарей вистачає в середньому на три роки експлуатації (36 місяців). Акумуляторний блок кейборду розрахований на дві батареї ААА, у свою чергу в мишку встановлюється одна батарея АА. Розкладка використовує сучасні мембранні кнопки. Низькопрофільні клавіші мають м'який та короткий хід. Такі кнопки ідеально підходять для швидкого та точного набору тексту. З'єднання захищається 128-бітовим шифруванням AES. Цей комплект має допуск до використання у діловому офісі. Клавіатура має індикатор заряду акумулятора. На розкладці передбачені програмовані кнопки, які забезпечують швидкий доступ до системних програм. Нахил кейборда можна регулювати за допомогою ніжок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Купити Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse KM5221W
Усі ціни 20 →Комплект бездротовий Dell KM5221W new | 1 348 грн. |
Комплект Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse - KM5221W - Russian (QWERTY) | 1 579 грн. |
Комплект Dell KM5221W Wireless UA Black (580-AJRT) | 1 819 грн. |
Клавиатура с мышью Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse - KM5221W - Ukrain | 1 489 грн. |
Комплект (клавиатура + мышь) Dell KM5221W UA (580-AJRT) | 1 499 грн. |