AV-ресивер Denon AVC-X8500H
Відео 20Фото 14 |
Denon AVC-X8500H
Тип:AV-ресивер, 13.2
Потужність на канал:150 Вт
Відтвор.:мережеве, USB, інтернет-радіо
Входи:7 RCA, 8 HDMI, 2 optical
Підтримка декодера DTS Virtual:X. Підтримка AirPlay 2 при встановленій останньої версії програмного забезпечення.
Всі характеристики
Характеристики AVC-X8500H
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Denon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Denon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Denon AVC-X8500H
Усі ціни 7 →Ресивер Denon AVC-X8500H czarny | 185 771 грн. |
Denon AVC-X8500H czarny | 181 240 грн. |
Denon AVC-X8500H czarny | 185 771 грн. |
AV Ресивер Denon AVC-X8500H Black | 178 999 грн. |
Denon AVC-X8500H czarny | 190 302 грн. |
Denon AVC-X8500H | 224 393 грн. |
AV Ресивер Denon AVC-X8500H Silver | 178 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →