AV-ресивер Onkyo TX-SR494 (29403598B_EN)
Відео 11Фото 5 |
Onkyo TX-SR494
Тип:AV-ресивер, 7.2
Потужність на канал:160 Вт
Входи:3 RCA, 4 HDMI, 1 optical
Всі характеристики
Характеристики TX-SR494
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Onkyo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Onkyo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Onkyo TX-SR494
Усі ціни 17 →Onkyo TX-SR494 Black | 22 800 грн. |
Onkyo TX-SR494 Black офіційна гарантія | 19 499 грн. |
AV-Ресивер Onkyo TX-SR494 DAB Black | 17 822 грн. |
Ресивер Onkyo TX-SR494 Czarny | 17 507 грн. |
Onkyo TX-SR494 Czarny | 17 080 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →