Каталог   /   Аудіотехніка   /   Акустичні системи   /   KEF

Акустична система KEF R3 Meta

Фото - Акустична система KEF R3 Meta
Відео 24Фото 18
KEF R3 Meta
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків3
Кількість смуг3
Чутливість87 дБ
Імпеданс4 Ом
Частота кросовера0.42 / 2.3 кГц
Потужність / частота
Сумарна номінальна потужність180 Вт
Загальний частотний діапазон58 – 28000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор ззаду
акустичний лабіринт
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр СЧ динаміка125 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка165 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)42x20x34 см
Вага12.4 кг
Офіційний сайтinternational.kef.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KEF 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KEF.
Музичний квест: Як вибрати акустичну систему і не помилитисяКлючові критерії вибору акустичної системи: що потрібно знати, щоб купити оптимальні колонки під ваші вимоги

Купити KEF R3 Meta

Усі ціни 28 →

Стереосистема Kef R3 Meta + Hegel H190

Стереосистема Kef R3 Meta + Hegel H190 Комплект складається з: 3-смугової поличної акустики Стримінговим інтегровим підсилювачем
Mirakustiki.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
241 592 грн.

KEF KEF R3 Meta Indigo Gloss Special Edition

KEF R3 Meta — трисмугова полична акустика преміум-класу KEF R3 Meta — це трисмугові колонки серії R Meta, які поєдную... щеть високу деталізацію, якісний бас та естетику дизайну. Вони використовують технології з флагманських моделей KEF, пропонуючи майже Reference-рівень звучання у компактному форматі. R3 Meta має ті ж самі драйвери, що й топова модель R11 Meta: масив драйверів Uni-Q 12-го покоління з MAT™  та
Era-in-ear.comЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
149 600 грн.

Фронтальні акустичні колонки KEF R3 Meta Walnut

Фронтальні акустичні колонки KEF R3 Meta Walnut поєднують компактний преміальний дизайн і точну інженерію для живого, детальн... щеого відтворення музики та кіно: трьохсмугова конструкція з коаксіальним драйвером Uni‑Q забезпечує широку однорідну звукову сцену та точну локалізацію, технологія метаматеріалів METΑ гасить внутрішні резонанси для чистішого середнього діапазону, перероблені
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
136 231 грн.

Фронтальні акустичні колонки KEF R3 Meta Walnut (R3METAWA)

KEF R3 Meta — це преміальні трисмугові пасивні поличні акустичні колонки серії R, створені для максимально точного та збала... щенсованого звучання у стереосистемах і домашніх кінотеатрах. Модель оснащена 12-м поколінням Uni-Q драйверного масиву з MAT, що забезпечує широку зону прослуховування та чистоту високих частот. Завдяки 165 мм гібридному алюмінієвому басовому драйверу акустика
Justbuy.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від магазину
Під замовлення
Поскаржитись
71 460 грн.

Акустична система KEF R3 META White

Маркетплейс: Rozetka.ua  ORION З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
148 750 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на KEF R3 Meta

Відеоогляди