Рюкзак Deuter Freerider Pro 28 SL 2019 28 л
Відео 1Фото 9 |
Deuter Freerider Pro 28 SL 2019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Freerider Pro 28 SL 2019 28 л
Усі ціни 35 →Рюкзак Deuter Freerider Pro 28 SL 3303317 5309 | 5 848 грн. |
Рюкзак Deuter Freerider Pro 28 SL (3303317 5309) 3303317 5309 | 5 848 грн. |
Рюкзак Deuter Freerider Pro 28 SL колір 3049 indigo 3303317 3049 | 5 848 грн. |
Рюкзак Deuter Freerider Pro 28 SL indigo | 6 540 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Freerider Pro 28 SL Maron (33033175026) 33033175 | 5 848 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 33524-7000 - 2014 рік, чорний колір
- Артикул 33524-5105 - 2014 рік, фіолетовий колір
- Артикул 33520-1020 - 2013 рік, фіолетовий колір
РекомендуємоПорівняти в таблиці →