Рюкзак Deuter Race X 2021 12 л
Фото 23 |
Deuter Race X 2021 |
|
Дощовик в комплекті. Світловідбивні елементи.
Опис моделі за 2020 сезон. У продажі в інтернет-магазинах можливо доступні моделі за інший сезон.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Race X 2021 12 л
Усі ціни 43 →Рюкзак Deuter Race X 12 л 3204221 1335 | 3 080 грн. |
Рюкзак Deuter Race X (1335) marine-dusk 3204221 1335 | 3 080 грн. |
Рюкзак Deuter Race X колір 1335 marine-dusk 3204221 1335 | 3 080 грн. |
Спортивний рюкзак Deuter Race X 12 Fern-Graphite (3204221 2437) 3204221243 | 3 120 грн. |
Рюкзак Deuter Race X (2437) 3204221 2437 | 3 120 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →