Рюкзак Deuter Rotsoord 25+5 30 л
Відео 1Фото 28 |
Deuter Rotsoord 25+5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Rotsoord 25+5 30 л
Усі ціни 39 →Рюкзак Deuter Rotsoord 25+5 л 3221022 4409 | 6 680 грн. |
Рюкзак Deuter Rotsoord 25+5 колір 3618 3221022 3618 | 6 680 грн. |
Міський велосипедний рюкзак Deuter Rotsoord 25+5 Citrus-Graphite (3221022 | 6 680 грн. |
Рюкзак Deuter Rotsoord 25+5 (3618) 3221022 3618 | 6 680 грн. |
Рюкзак Deuter Rotsoord 25+5 (3618) 3221022 3618 | 6 680 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →