Душовий набір Hansgrohe Pulsify Select 105 24303000
Фото 5 |
Hansgrohe Pulsify Select 105 24303000 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify Select 105 24303000
Усі ціни 15 →Душовий гарнітур Hansgrohe Pulsify Select (колір - хром), 3 види струменя | 3 266 грн. |
Душовий набір HANSGROHE PULSIFY 24303670 із ручною лійкою та шлангом з три | 4 314 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe PULSIFY SELECT чорний (24303670) 24303670 | 4 314 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe PULSIFY 3j чорний матовий (24303670) 24303670 | 4 314 грн. |
Hansgrohe Душовий набір Pulsify Select Relaxation 105 3jet Porter 1.6 м (2 | 4 314 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →