Душова кабіна Devit Art 2.0 90x90
Фото 4 |
Devit Art 2.0 FEN0140 90x90100x100 |
|
Додатково може комплектуватися піддоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Art 2.0 90x90
Усі ціни 17 →Душова кабіна DEVIT ART 2.0 90х90 (Профіль - хром, скло - прозоре) FEN0140 | 14 620 грн. |
Душова кабіна DEVIT ART 2.0 90х90 (Профіль - хром, скло - прозоре) FEN0140 | 14 629 грн. |
Devit Devit Art 2.0 FEN0140 462763 | 14 620 грн. |
Кабіна для душу п'ятикутна кутова без піддону DEVIT ART 2.0 90x90x190см пр | 14 919 грн. |
Душова кабіна Devit Art 2.0 90x90x190см без піддона (FEN0140) | 14 629 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Devit Art 2.0
Ціни на Devit Art 2.0 |
---|---|---|---|---|
Devit Art 2.0 90x90 | від 14 620 грн. | 17 пропозицій | ||
Devit Art 2.0 100x100 | від 14 525 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →