Душова кабіна Devit Art 2.0 100x100
Фото 4 |
Devit Art 2.0 FEN0240 90x90100x100 |
|
Додатково може комплектуватися піддоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Art 2.0 100x100
Усі ціни 8 →Душова кабіна Devit Art 2.0 100х100 (Профіль - хром, скло прозоре) FEN0240 | 14 819 грн. |
Душова кабіна Devit Art 2.0 1000 х 1000 х h1900 мм (профіль - чорний матов | 16 549 грн. |
Душова кабіна Devit Art 2.0 100х100 (Профіль - хром, скло прозоре) FEN0240 | 14 525 грн. |
Душевая кабина Devit Art 2.0 100х100 (Профиль - хром, стекло прозрачное) F | 17 579 грн. |
Душова кабіна 100х100 DEVIT ART 2.0 FEN0240B чорний матовий, скло прозоре | 16 879 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Devit Art 2.0
Ціни на Devit Art 2.0 |
---|---|---|---|---|
Devit Art 2.0 90x90 | від 14 620 грн. | 17 пропозицій | ||
Devit Art 2.0 100x100 | від 14 525 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →