Унітаз Devit City 3020160
Devit City 3020160 |
|
Гарантія від виробника 25 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit City 3020160
Унітаз підвісний Devit City 3020160 із сидіннями Soft Close | 4 500 грн. |
Унітаз підвісний DEVIT CITY з сидінням Soft-Close (3020160) 3020160 | 4 500 грн. |
Унітаз підвісний Devit City 3020160 з сидінням soft-close | 4 500 грн. |
Унитаз подвесной Devit City 3020160 с сиденьям soft-close | 10 998 грн. |
Унітаз підвісний DEVIT City із сидінням Soft Close дюропласт 3020160 | 4 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →